Kurumsal

Merhaba

Yılların tecrübesi SFT Tarım’la hayat buldu…

SFT Tarım San. ve Tic. A.Ş. olarak, 13 Ağustos 2012 tarihinde faaliyete başladık. 23 yıldır tohum, gübre, torf ve fide konularında gerçekleştirilen yurt içi ve yurt dışı çalışmaları, bundan sonra SFT Tarım olarak gerçekleştirmenin heyecanı, mutluluğu ve gururu içindeyiz. Bünyemizdeki deneyimli ziraat mühendisleri kadromuzla Türk tarımına katkı sağlamaya devam edeceğiz. 23 yıldır bizi yalnız bırakmayan çiftçilerimiz, sektördeki arkadaşlarımız ve paydaşlarımızla birlikte devam edeceğimiz bu yolun Türk çiftçisine ve Türkiye tarımına büyük katkılar sağlayacağına inanıyoruz. Bilgi, teknoloji ve tecrübeyi bir araya getirerek oluşturduğumuz firmamızda, kaliteye ve müşteri memnuniyetine en üst düzeyde önem veriyoruz. Bu ilkeler doğrultusunda yolumuza devam ederken, kaliteli bir başlangıç için Alman torf firması Gramoflor’un Türkiye dağıtıcılığına başladık. Arkasından da diğer kaliteli markaların gelmekte olduğunu bildirmekten mutluyuz. Kısacası SFT Tarım, tarım sektöründen kazanılan bilgi ve tecrübeyi yine bu sektör ile paylaşmak üzere kuruldu. Çiftçilerimize ihtiyaç duyacakları her konuda danışmanlık ve hizmet vermek bizim gururumuzdur. Yıllardır bizi tanıyan ve bizimle çalışmayı tercih eden yol arkadaşlarımızın SFT Tarım’ın en büyük destekçisi olduğunu görmekten de çok mutluyuz. Türk tarımının olması gereken noktaya ulaşması için çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz...

Saygılarımızla,
Nazmi Gündüz
SFT TARIM SAN. ve TİC. A. Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı


Merhaba

Gramoflor, substrat ve saksı toprağı konusundaki tecrübesini ve yetkinliğini 100 yılı aşkın kalıcı ve devamlı gelişmesine borçludur. 1908 yılında Anton Gramann tarafından bir torf ticari firması olarak kurulan Kuzey Alman şirketi Gramoflor, bugün yetiştiriciler ve uzman perakendeciler için en yenilikçi ve güvenilir ortaklardan biri haline gelmiştir. Gramoflor’un ürünleri, sektöründe seçkin bir üne sahiptir. Almanya ve yurtdışında sürekli büyüyen müşteri tabanımız, sloganımız olan “Kaliteli Bir Başlangıç İçin“i ne kadar ciddiye aldığımızın bir kanıtıdır.

Almanya’nın Vechta ve Neuenkirchen-Vörden şehirlerinde yer alan iki modern üretim tesisimiz, Avrupa’nın en gelişmiş tesisleri arasında yer almaktadır. Kuzey Almanya’daki kendi torf çıkartma alanlarımız, müşterilerimize uzun vadeli tedarik garanti etmekle birlikte, çıkarma ve üretim yerleri arasındaki gereksiz uzun taşıma mesafelerini de önlememize yardımcı olmaktadır.

Gramoflor olarak, sürekli ve yoğun bir şekilde, zengin türlerin bulunduğu, değerli ekolojik habitatlara dönüştürülmüş torf çıkarma alanlarımızı restore ediyor ve böylece standartlarımızı yüksek tutuyoruz. Bu sayede ortaklarımız, müşterilerimiz ve tabi ki gelecek nesiller için, doğanın korunması adına önemli bir katkı sağlıyoruz. Yolumuza, uzun yıllardan beri güçlü ilişkilerimizin olduğu, aynı zamanda tecrübeli bir ortak olan SFT Tarım San. ve Tic. A.Ş. ile devam etmekten mutluluk duyuyoruz. Sizlere “ Başarılı mahsulleriniz olsun” diye tavsiye vermek ve her zaman yardımcı olmak isteriz.

Saygılarımızla,
Josef Gramann
GRAMOFLOR
Yönetim Kurulu Başkanı